Kolejne fantastyczne wieści ze sportowych aren! Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wywalczyła III miejsce i brązowe medale w finałach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej!
Nasze zawodniczki przeszły przez cały turniej z wielką determinacją. Drogę do strefy medalowej rozpoczęły w fazie grupowej, gdzie po zaciętych meczach zremisowały 2:2 z SP z Płońska oraz pokonały 2:1 SP z Sierpca. Wyniki te zapewniły im pewny awans do półfinału rozgrywek.
Półfinałowe starcie z SP z Czernic Borowych było niezwykle emocjonującym i wyrównanym widowiskiem – niestety, po walce do samego końca, rywalki wygrały skromnie 1:0. Nasze dziewczęta błyskawicznie jednak podniosły się po tej przegranej. W decydującym o brązie meczu zagrały koncertowo, pewnie pokonując SP z Duchnic 2:0 i stając na podium mistrzostw województwa!
Brązowa reprezentacja wystąpiła w składzie: Dominika Sławczyk, Sylwia Sławczyk, Amelia Gawda, Róża Gabryelczyk, Natalia Rymek, Hanna Gierszewska, Malwina Dźbik, Nina Grzywaczewska, Oliwia Sienkiewicz, Maria Sobiech, Barbara Leśniak.
Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz trenerom! Wasz talent, walka o każdą piłkę i sportowy charakter przyniosły szkole kolejny powód do dumy. Brawo, dziewczyny! 🥉⚽
