Przejdź do treści

Nauczyciele 2022/2023

Rada Pedagogiczna – lista nauczycieli i specjalistów 2022/2023

Przedmiot/ specjalizacja

Imię i nazwisko

Wychowawstwo

Język polski

Dąbkowska Aleksandra

 

 

Anna Fąfara

                

 

Jakub Fołta

4A

 

Ewa Kobielska

 

 

Agnieszka Konieczkowska

5ES

 

Małgorzata Michno

6A

 

Maja Walczak

7B

Język angielski

Alicja Bawoł

4D

 

Agata Czernecka

 

 

Marta Fihel

 

 

Joanna Hryciuk

6CS

 

Kinga Jarszak

 

 

Joanna Leśnikowska

 

 

Martyna Reniec

 

 

Ilona Stronczyńska

6B

 

Aneta Szark

6DS

 

Torres-Strojnowska Karolina

 

Język niemiecki

Dorota Rak

7CS

 

Barbara Sackiewicz

8A

Język hiszpański

Agnieszka Budna

 

Biologia

Hanna Nowak

 

 

Maria Pałys

 

Przyroda

Hanna Nowak

5B

Chemia

Krystyna Gornowicz- Ruszkowska

 

 

Barbara Zawadzka

 

8A

Fizyka

Marcin Bińkowski

 

Geografia

Daniel Adamski

 

 

Elżbieta Panek-Podkańska

 

Historia

Głowacki Radosław

 

 

Dorota Rak

 

Historia/WOS

Andrzej Kamiński

8E

 

Mariusz Zych

5A

EDB

Andrzej Kamiński

 

Matematyka

Jolanta Gałka

7A

 

Natalia Hodor

5C

 

Dorota Krasowska

5DS

 

Jolanta Mierzejewska- Horbaty

 

 

Barbara Przała

7DS

 

Anna Rowińska

4ES

 

Jarosław Sanetra

 

 

Magdalena Żak-Mrówczyńska

4FS

Muzyka

Dorota Dębkowska-Gusnar

 

 

Małgorzata Hawryluk

 

Plastyka

Beata Szott

4C

Informatyka

Marcin Bińkowski

8GS

 

Barbara Przała

 

 

Maria Rutkowska

 

 

Witold Krzesiński

 

Technika

Jadwiga Borek

 

 

Barbara Przała

 

Wychowanie przedszkolne

Czarnecka Paula

0A

 

Iwona Jasińska

0A

Edukacja wczesnoszkolna

Marta Białous

3C

 

Ewa Braksator

3A

 

Joanna Brodowska

1ES

 

Renata Czubak-Różycka

1B

 

Paulina Dziubek

3ES

 

Izabela Grzelak

1DS

 

Aneta Łaska

3B

 

Iwona Majcherska

2C

 

Milena Nowakowska

1C

 

Anna Pisarska

3DS

 

Agnieszka Sawicka

2A

 

Monika Stańczyk

2DS

 

Aneta Wolak

3F

 

Monika Woźniak

2ES

 

Joanna Zwolak

1A

Religia

Ks. Rafał Dawidowicz

 

 

Górzyńska-Grzybowska Jadwiga

 

 

Agnieszka Rogacz

 

Wychowanie fizyczne

Andrzej Barbaś

 

 

Beata Bednarz

3B

 

Konrad Budka

 

 

Michał Chydziński

 

 

Maciej Demich

 

 

Anna Dymitrowa

 

 

Bartłomiej Grabowski

 

 

Oksana Gripas

 

 

Marcin Grzejda

 

 

Krawiec Magdalena

 

 

Krzysztof Lizińczyk

 

 

Mirosław Małkiewicz

 

 

Kamil Mitura

8HS

 

Ernest Orzechowski

 

 

Marcin Pietrych

 

 

Małgorzata Panek

4B

 

Mariusz Raćkowicz

 

 

Bartłomiej Rejniak

 

 

Maciej Skorulski

 

 

Aleksandra Wójciak

8C

 

Piotr Wysocki

 

 

Marcin Zwolski

 

Świetlica

Beata Bednarska

 

 

Katarzyna Belkius

 

 

Małgorzata Brodowska

 

 

Joanna Góral -Wojtalik

 

 

Aneta Kielek

 

 

Natalia Krupińska

 

 

Aleksandra Oględzka

 

 

Krzysztofa Spałek

 

 

Anna Witkowska-Prokopczyk

 

 

Anna Żórawska

 

Logopeda

Lidia Smyk

 

Pedagog

Paulina Bodura

 

Skip to content