Nauczyciele klas 4-8 i liceum ul. Koncertowa 4
Nazwisko i imię nauczyciela | Dzień tygodnia | Godzina | Miejsce dyżuru/ sala lekcyjna |
Adamski Daniel | Czwartek | 15:40-16:25 | Pokój n-lski/s. 4 |
Antosik Agnieszka | |||
Bawoł Alicja | Poniedziałek | 15.00- 15.45 | Sala nr 28 |
Bednarz Beata | Poniedziałek, Piątek | 15.40.- 16.10, 15.40.-16.10 | Pokój n-li wf |
Białek Aleksandra | Wtorek | 14.00 – 14.45 | Pokój n-lski |
Bińkowski Marcin | Wtorek | 15.50 -16.35 | 24 |
Budka Konrad | Wtorek | 15.30-16.30 | Gabinet |
Chydziński Michał | Piątek | 14.50-15.20 | Pokój n-li wf |
Czernecka Agata | Poniedziałek | 14.45-15.30 | Pokój n-lski |
Dawidowicz Rafał | Co drugi poniedziałek | 14:00 – 14:45 | Sala nr 22 |
Dąbkowska Aleksandra | Poniedziałek | 13:00- 13:45 | Pokój nauczycielski |
Delgado Mendez Raquel | |||
Demich Maciej | Wtorek | 7.15 | Pokoj n-lski |
Dębkowska-Gusnar Dorota | |||
Domaszczyńska Kinga | Wtorek | 15.50-16.35 | Pokój nauczycielski |
Fąfara Anna | Środa | 13.45- 14.30 | Pokój nauczycielski |
Gaczkowska Krystyna | Piątek | 12.40-13.40 | Pokój nauczycielski |
Gaczyński Radosław | Środa | 15.45-16.45 | Sala judo w budynku głównym |
Geryn Aleksander | |||
Gil Oskar Ochoa | Drugi i czwarty piątek miesiąca | 7.30-8.00 | Pokój nauczycielski |
Gornowicz – Ruszkowska Krystyna | Środa | 7.30 | Pokój nauczycielski lub sala 12 |
Góźdź Iwona | Pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca | 8:00 | Pokój nauczycielski |
Grabowski Bartłomiej | Środa | 15:40 – 16:10 | Pokój nauczycieli wf |
Grodzka Hanna | Wtorek | 14.00-15.00 | Biblioteka |
Hodor Natalia | Poniedziałek, wtorek | 8.30-8.55 | Pokój nauczycielski |
Hryciuk Joanna | Środa | 14.00-14.45 | 33 |
Jakubina – Lewandowska Małgorzata | Poniedziałek | 8:55-8:40 | 0 |
Kamiński Andrzej | Czwartek | 14.55-15.40 | Pokój mauczycieli wf |
Kierlewicz Michał | Wtorek | 7.30-8.00 | Pokój mauczylieli wf |
Kobielska Ewa | Piątek | 8.50-9.40 | Pok. Naucz. |
Konieczkowska Agnieszka | Piątek | 15.40-16.25 | Sala 36 |
Koszela Magdalena | |||
Kozłowska Małgorzata | Środa | 7.30 | Pokój nauczycielski |
Krasnodębska – Graniszewska Alicja | Czwartek co dwa tygodnie | 15:40 – 16:25 | Pokój nauczycielski |
Krasowska Dorota | Czwartek | 7.15-8.00 | Pokój nauczycielski |
Król Aleksandra | Wtorek | 7.15-8.00 | Pokój nauczycielski |
Krzesiński Witold | 1 i 3 czwartek miesiąca | 14:00 – 14:45 | Pokój nauczycielski |
Krzeszewska Malina | Środa 1 i 3 miesiąca | 14.55 – 15.40 | Sala 25 |
Kulikowska Anna | czwartek | 8.10 – 8.55 | Pokój nauczycielski |
Lizińczyk Krzysztof | |||
Lizińczyk Magdalena | Wtorek | 14.45-15.30 | Sala18 |
Małkiewicz Mirosław | Wtorek | 16.00-17.00 | Basen |
Michałowicz Weronika | |||
Michno Małgorzata | Wtorek | 15.15- 16 | S.17 |
Mierzejewska – Horbaty Jolanta | Wtorek | 8.00-8.45 | Gabinet dyrektora |
Mitura Kamil | Poniedziałek, Wtorek | 8:25 – 8:55, 10:15 – 10:45 | Pokój nauczycieli WF |
Nowak Hanna | Czwartek | 7.05- 7.45 | S.5 |
Orzechowski Ernest | Poniedziałek, Piątek | 7:35-8:00, 7:40- 8:00 | Pokój nauczycieli WF |
Pałys Maria | Piątek | 13.45 – 14.15 | Sala 5 |
Panek – Podkańska Elżbieta | Środa | 15.45 – 16.30 | Sala 35 |
Panek Małgorzata | Wtorek, Piątek | 15.40-16,10, 15.40-16.10 | Pokój nauczycieli wf |
Pietrych Marcin | Środa | 17:30 – 18:15 | Pływalnia |
Pietrzak Monika | Czwartek | 7:35 – 8:00 | Sala 25 |
Popiołek Dominika | Wtorek | 7:15-8:00 | Pokój nauczycielski |
Półtorak Mariusz | Poniedziałek | 14.45-15:30 | Pokój naucz. Wf |
Przała Barbara | |||
Raćkowicz Mariusz | Piątek | 12.30-13.15 | Pływalnia Koncertowa |
Rak Dorota | Wtorek | 15.50 – 16.35 | Sala 25 |
Rakowska Anita | Poniedziałek (co drugi tydzień, począwszy od 23.10) | 14.45 – 15.30 | Sala 2 |
Rejniak Bartłomiej | Poniedzialek | 20:00-20:45 | Sala Judo – poradnia |
Reniec Martyna | Czwartek | 8:55-9:40 | Pokój nauczycielski |
Rogacz Agnieszka | Środa | 14:00-14.45 | Pokój nauczycielski |
Romankiewicz – Pawełek Monika | Pierwsza i trzecia środa w miesiącu | 7.15 | Pokój nauczycielski |
Rowińska Anna | Wtorek | 7.15-8.00 | Pokój nauczycielski |
Rybicka Gabriela | 1 i 3 środa miesiąca | 8.55-9.40 | Pokój nauczycielski |
Sackiewicz Barbara | Czwartek | 15.40-16.25 | Pokój nauczycielski |
Sadowy Paweł | Czwartek | 8:55-9:40 | Sala nr13 |
Sanetra Jarosław | Poniedziałek | 14-14.45 | Sala nr 26 |
Skorulski Maciej | Poniedziałek | 8.00-9.00 | Basen |
Sokołowska Anna | Czwartek- | 15.30- 16.30 | Gabinet z-cy dyr.. |
Stronczyńska Ilona | Wtorek, Piątek | 8:25-8:45, 7:25-7:50 | Sala nr 21 |
Szark Aneta | Poniedziałek | 8:00-8:45 | Pokój nauczycielski |
Szczepańska Anna | Środa | 15:00 – 16:00 | Gabinet dyrektora |
Szott Beata | Czwartek | 16:30 – 17:30 | Gabinet pedagoga |
Wójciak Aleksandra | Piątek | 14:45- 15:30 | Pokój trenerów wf |
Wysocki Piotr | Wtorek | 16:00-16:45 | Pokój trenerów wf |
Zawadzka Barbara | Sobota | 9.30-10.00 | Sala 12 |
Zych Mariusz | Poniedziałek | 14.45-15.30 | Pokój nauczycielski |
Żak Magdalena | Piątek | 7:15 – 8:00 | Pokój nauczycielski |
Żórawska Anna |
Nauczyciele klas 1-3 ul. Koncertowa 8
Dzień tygodnia | Godzina | Miejsce dyżuru/ sala lekcyjna | |
Bednarska Beata | Poniedziałek, Środa | 7.30, 7.30 | 3 |
Bodura Paulina | poniedziałek | 15:45-16:45 | Gabinet pedagoga |
Brodowska Joanna | środa | 10.45-11.30 | Pokój nauczycielski |
Brodowska Małgorzata | Wtorek | 9.30-10.30 | Pokój wychowawców świetlicy |
Chemperek Magdalena | Poniedziałek (2 i 4) |
13:15 – 14:00 | Pokój wychowawców świetlicy |
Czajkowska Hanna | Wtorek, Piątek | 12.00-12.30, 13.00-13.30 | Pokój wychowawców świetlicy |
Czarnecka Paula | Wtorek | 10.45 – 11.45 | Pokój nauczycielski |
Czubak – Różycka Renata | Czwartek | 8:00 | sala nr 5 |
Dymitrowa Anna | Wtorek | 14:00-14:45 | Świetlica K8 |
Dziubek Paulina | wtorek | 12:40 – 13:25 | Sala nr 10 |
Gaczyńska Ewa | Poniedziałek (1 i 3) | 14.45 | Pokój nauczycieli WF-u |
Góral -Wojtalik Joanna (0,5 e.) | Czwartek (każdy) | 16-16.30 | Sala nr 9 |
Gralewska Kalina | Środa | 14:40-15:25 | Pokój n-li WF |
Gripas Oksana | |||
Grzejda Marcin | Wtorek | 10.45-11.30 | Kantorek WF |
Grzelak Izabela | Wtorek, Czwartek | 15.40-16.10 | Sala nr 7 |
Jarszak Kinga | środa | 8:15 – 9:00 | pokój n. |
Kasprowicz Justyna | Czwartek | 11-11.45 | Pokój nauczycielski |
Kielek Aneta | Piątek | 10.30 – 11.30 | Pokój wychowawców świetlicy |
Krawiec Magdalena | Środa | 14:00-14:45 | Pokój n-li WF |
Kunicka Justyna | środa | 7.00-8.00 | świetlica |
Łaska Aneta | środa, piątek | 15:40 – 16:10, 7:30 – 8:00 | Pokój nauczycielski SP303 |
Majcherska Iwona | piątek | 14.30 | Sala 11 |
Nowakowska Milena | piątek | 8:00 | Sala nr 6 |
Oględzka Aleksandra | Poniedziałek | 11.30-12.30 | Pokój wychowawców świetlicy |
Parocka-Golda Katarzyna | Środa | 8.10-8.55 | Pokój nauczycielski SP303 |
Pisarska Anna | Wtorek | 14:45 | Sala 11 |
Połczyńska Monika | Środa, Czwartek | 16.00 – 16:30 | Biblioteka |
Rogacz Agnieszka | środa | 14:00 – 14:45 | Pokój nauczycielski |
Sawicka Agnieszka | Wtorek | 7.15-8.00 | Pokój nauczycielski SP303 |
Skwarek Anna | czwartek | 10:45-11:30 | sala nr 17 |
Smyk Lidia | Piątek | 8.10 | Gabinet logopedy |
Sójka Aneta | Piątek | 11.00-12.00 | Pokój wychowawców świetlicy |
Spałek Krzysztofa | Piątek | 10.30-11.30 | Pokój wychowawców świetlicy |
Stańczyk Monika | Wtorek | 15.45-16.30 | Pokój nauczycielski SP303 |
Szczepanik Klaudia | środa | 10:30-11:30 | Sala nr 9 |
Szczepańska Anna | środa | 15:00 – 16:00 | pokój wicedyrektora |
Tsapura Maryna | |||
Witkowska – Prokopczyk Anna | poniedziałek | 10.30 – 11.30 | Pokój wychowawców świetlicy |
Wolak Aneta | wtorek, środa | 7.30-8.00, 7.30-8.00 | Sala nr 2 |
Woźniak Monika | Wtorek | 14,45 | Pokój nauczycielski |
Wysocki Piotr | Wtorek | 16:00-16:45 | Pokój trenerów |
Zwolak Joanna | Piątek | 8:55-9:55 | Sala nr 6 |