Sztafety na medal!

Uczniowie naszej szkoły podtrzymują ubiegłoletnie tradycje i zdobywają medale w sztafetowych biegach przełajowych w ramach LII Finału Warszawskiej Olimpiady Młodzieży!

Nasza sztafeta dziewcząt w kategorii młodzież zdobyła srebrny medal, natomiast chłopcy stanęli na trzecim miejscu podium.

Skład sztafety dziewcząt:  Wikotria Bidnik, Hanna Gutmańska, Gabriela Herbreder,  Julia Mańkowska,  Karolina Nasterska,  Monika Orlińska, Nina Kawka, Zuzanna Michalska,  Maja Suskiewicz, Weronika Woś.

Skład sztafety chłopców:  Mateusz Bajera,  Michał Boniecki,  Michał Gąsiorowski,  Kamil Kobiałka, Maciej Olendzki,  Adam Osica, Szymon Pajęcki,  Konstanty Paszkowski,  Jakub Pytel,  Franciszek Ziembowicz.

Opiekunowie reprezentacji szkolnej: pan Krzysztof Lizińczyk i pan Maciej Demich.

Serdecznie gratulujemy!!!