„Wars i Sawa”

Miło nam poinformować, że 16 października 2018 r. podczas dziewiątej gali wręczania Certyfikatów Prezydenta m. st. Warszawy WARS i SAWA, nasza szkoła otrzymała bezterminowe przedłużenie tego certyfikatu. W uroczystości, która odbyła się w Centrum Nauki Kopernik, wzięli udział dyrektorzy, szkolni liderzy wspierania uczniów uzdolnionych, a także członkowie Zespołu i Kapituły rekomendujący wnioski szkół oraz władze oświatowe m.st. Warszawy.
W 2014 roku Szkoła Podstawowa Nr 303 otrzymała Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy Wars i Sawa wyróżniony gwiazdką, co oznaczało, że nasz program został przez Kapitułę rekomendującą wnioski oceniony jednomyślnie na najwyższym poziomie. Od tego czasu nasza szkoła należy do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych uczniów. Przyznanie w tym roku bezterminowego Certyfikatu potwierdza osiągnięty przez szkołę wysoki standard pracy z uczniami zdolnymi. Posiadanie przedłużonego przez Kapitułę Certyfikatu to dla nas wielkie wyróżnienie, ale także zobowiązanie do dalszej pracy nad efektywnym wspieraniem rozwoju uczniowskich pasji i uzdolnień.