Mistrzostwa Świata w tańcu federacji WADF

Na Mistrzostwach Świata Federacji WADF, które odbyły się w listopadzie w Libercu, Szkołę Podstawową 303 reprezentowały uczennice klas tanecznych, należące do Klubu Uczniowskiego GIM 92.

Na Mistrzostwa zostało przygotowanych 27 choreografii w różnych technikach tanecznych. Do Liberca pojechały 33 uczennice z klas: 5d, 8e i IIIe (gimnazjum).

Poniżej przedstawiamy wyniki w różnych kategoriach:

CHEERLEADERKI:

I miejsce Trio Cheer Team Juvenilles:  Team Emilka Szymańska, Blanka Szydełko, Natalia Żukowska klasa 5D.

II miejsce Trio Cheer Team Juniors: Agata Lis, Ola Kupiec, Ewa Stańczyk  klasa 8E.

I miejsce Trio Cheer Team  Juniors: Zosia Stańczyk, Ewelina Żurawska, Kamila Kotek IIIE.

IV miejsce Cheer Team Small Team Juvenilles: I miejsce GIM92 Cheer Team Showcases klasa IIIE i 8E.

MODERN/CONTEMPORARY/ ART DANCE SHOW/JAZZ

2 miejsce Trio Art Dance Show: Kamila Kotek, Asia Rogoż i Ewelina Żurawska IIIE.

3 miejsce Trio Contemporary Juveniles:  Zosia Pańczyk, Oliwia Nawrot, Lena Podlewska.

3 miejsce Trio Contemporary: Ania Nguyen, Asia Rogóz i Ewelina Żurawska.

3 miejsce Trio Art. Dance show: Rozalia Makowska, Ola Kupiec, Agata Lis.

4 miejsce Jazz Juniors Showcases: 8E i IIIE.

5 miejsce Contemporary Small Team: Kamila Kotek, Maja Jakociuk, Ania Nguyen, Zuzia Gutt, Gaja Błaszczak ,Zuzia Olendzka.

3 miejsce Trio Jazz Juvenilles: Lena Iwaszkiewicz, Helena Orzechowska, Lena Podlewska.

3 miejsce Mini Formacja Jazz Juvenilles: klasa 5d

5 miejsce Art Dance Show Small Team: Kamila Kotek, Maja Jakociuk, Gaja Błaszczak ,Zuzia Olendzka.

Solistki: Ania Białek ,Ewelina Żurawska, Maja Jakociuk, Blanka Szydełko, Oliwa Nawrot, Emilia Szymańska godnie reprezentowały SP 303 i Gim 92 tańcząc w ćwierćfinale i półfinale.

Duety Contemporary : Maja Jakociuk, Kamila Kotek i Zuzia Wilenska, Magda Kaminska, Oliwia Nawrot, Lena Podlewska. Duet Jazz Blanka Szydełko, Emilia Szymanska, Duet Jazz Junior  Jagoda Świerczyńska-Agata Lisza tańczyły w półfinale.

Gratulacje dla Mai Jakociuk i Zuzi Olendzkiej, które wysoko zostały ocenione i bardzo mało zabrakło, żeby przeszły do finału .

Uczennice przygotowała Magdalena Koszela.

Pani trener oraz wszystkim dziewczętom serdecznie gratulujemy.