Cała Polska czyta dzieciom

21 listopada naszą szkołę odwiedziły cztero- i pięciolatki z Publicznego Przedszkola Edulica. Spotkanie odbyło się w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” i Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dzieci poznały budynek przy ul. Koncertowej 8 i zapoznały się ze środowiskiem szkolnym. Nasi mali goście wzięli udział w pierwszej lekcji bibliotecznej ze wspólnym czytaniem książek i wykonali własne prace plastyczne.

Ze względu na obecność klas sportowych w ofercie szkoły, został zorganizowany także „mini w-f”, w którym wzięły udział uczennice 3 klasy gimnazjum. Naszym milusińskim bardzo podobały się zajęcia i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę. Może niektórzy z nich zostaną w przyszłości naszymi uczniami ;).

Organizator: MonikaNowakowska-Kulesza