Podsumowanie 51 WOM na Ursynowie

Jak co roku Wydział Sportu i Rekreacji dla dzielnicy Ursynów zorganizował spotkanie, na którym posumowano udział ursynowskich szkół w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Uroczystą galę zaszczycili swoją obecnością zastępca burmistrza pan Piotr Zalewski, Naczelnik Wydziału Oświaty pani Joanna Sienicka, Naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji pan Zenon Dagiel, Prezes Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Mazowsza pan Jan Dorosiewicz, a także wieloletni olimpijczyk pan Tomasz Majewski.

Nasza szkoła została wyróżniona ze względu na wybitne rezultaty sportowe – 2 miejsce w Warszawie w klasyfikacji młodzieżowej, a specjalną tabliczkę odebrał dyrektor szkoły pan Mariusz Karczewski. Statuetki odebrali również nauczyciele mający znaczący wkład w organizacji WOM na szczeblu dzielnicowym: pani Magdalena Górska, pan Michał Chydziński, pan Jarosław Łukasiewicz i pan Konrad Budka.