Akcja „Pierniki”

30 listopada zakończyła się akcja „Pierniki” dla ursynowskiej Fundacji Hospicjum Onkologicznego. Akcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Ogromnym zaskoczeniem była różnorodność kształtów i kolorów, a przede wszystkim ilość świątecznych wypieków, w których przygotowanie zaangażowani byli nasi uczniowie i ich rodzice.

9 grudnia, podczas imprezy „Mikołajki z Lego” w Arenie Ursynów, odbył się finał kampanii, gdzie odwiedzający mogli nie tylko podziwiać cukiernicze cuda, ale także kupować je w formie cegiełek. W obu tych przedsięwzięciach brali udział nasi szkolni wolontariusze. Dzięki ich wsparciu i aktywnej postawie pierniki na czas trafiły do FHO.

Duża skuteczność uczniów-ochotników biorących udział w kiermaszu na zakończenie akcji, była dla pracowników fundacji naprawdę miłym zaskoczeniem.

W imieniu FHO i swoim dziękuję wszystkim zaangażowanym rodzicom, uczniom i wolontariuszom.

Koordynator akcji: Monika Nowakowska