Zawody pływackie dla uczniów klas sportowych 1-6

Jak co roku tak i w tym UKS Gim 92 Ursynów we współpracy z SP 303 zorganizował Mikołajkowe zawody pływackie dla dzieci z klas sportowych Szkoły Podstawowej. Zawody odbyły się 4 grudnia na pływalni „Koncertowa”, gdzie mogliśmy oglądać zmagania zawodniczek i zawodników z naszej szkoły, a także zaproszonych gości ze szkoły SP322 oraz SP319. Była to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na tle koleżanek i kolegów, jak również na świetną zabawę i pierwsze w życiu medale.
Zawody podzielone były na dwa bloki, dla klas 1-3 i 4-6, a ścigano się w stylu dowolnym, grzbietowym i klasycznym zawodnicy młodsi, oraz delfinowym i zmiennym starsi.
Mamy nadzieję, że kolejny rok kalendarzowy będzie równie udany dla wszystkich zawodników i przyniesie wiele rekordów życiowych i upragnionych medali.
Szczególnie dziękujemy starszym zawodnikom za pomoc przy sędziowaniu zawodów a przybyłej publiczności za gorący doping.