Sztafetowe biegi przełajowe Ursynów dziewczęta

W dniu 28.09 odbyły się zawody w ramach WOM w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt.
W kategorii dzieci (rocznik 2010/2011) nasze zawodniczki po wspaniałym biegu całej dziesiątki pewnie zdobyły pierwsze miejsce. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Jankowska Julia, Karsznia Aleksandra, Kokoszka Paulina, Łysiuk Karina, Łysiuk Lidia, Mastalerek Malwina, Sobótka Oliwia, Stefańska Klara, Szerszeń Zofia, Wojdak Emilia.

W kategorii młodzież bardzo dobry wynik osiągnęły dziewczęta z roczników 2008 i 2009. Na początku dystansu trudna rywalizacja z pozostałymi sztafetami, jednak nasze zawodniczki w połowie dystansu osiągnęły znaczącą przewagę , którą utrzymały do końca zdobywając złoty medal.
Skład: Głażewska Zofia, Gorzkiewicz Łucja, Gurbisz Hanna, Karpińska Hanna,  Łakomska Magdalena, Romanowska Aleksandra, Rybkowska Magdalena, Sowa Zofia, Szymańska Julia, Zych Aurelia.
Gratulacje!!!

Oba zespoły będą reprezentowały naszą szkołę na zawodach w Warszawie.