Sztafetowe Biegi Przełajowe – Finały WOM

Bardzo zadowolone wróciły reprezentacje naszej szkoły z Finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Startowaliśmy we wszystkich możliwych kategoriach i wszędzie byliśmy wysoko sklasyfikowani.

W kategorii Dzieci rocznik 2010/11 reprezentacja dziewcząt zdobyła brązowy medal, a chłopcy uplasowali się na czwartym miejscu.
W kategorii młodzież roczniki 2008/09 reprezentacja dziewcząt wywalczyła brązowy medal, natomiast chłopcy zdobyli srebro i będą reprezentować Warszawę w Mistrzostwach Mazowsza (21.20.2022r.)
Serdecznie gratulujemy sportowcom oraz trenerom Krzysztofowi Lizińczykowi i Maciejowi Demichowi.
Reprezentacja dzięwcząt w kategorii Dzieci:
Julia Jankowska, Aleksandra Karsznia, Paulina Kokoszka, Karina Łysiuk, Lidia Łysiuk, Malwina Mastalerek, Oliwia Sobótka, Klara Stefańska, Zofia Szerszeń, Emilia Wojdak.
W kategorii młodzież:
Zofia Głażewska, Łucja Gorzkiewicz, Hanna Gurbisz, Hanna Karpińska, Magdalena Łakomska, Aleksandra Romanowska, Magdalena Rybkowska, Zofia Sowa, Julia Szymańska, Aurelia Zych.
Reprezentacja chłopców w kategorii Dzieci:
Majewski Adam, Artemiuk Wojciech, Szymani Piotr, Pawlina Edgar, Boguslawski Wojciech, Karpiński Witold, Urbanik Krzysztof, Markiewicz Gleb, Gierszewski Jan, Rymer Jakub
W kategorii młodzież:
Skład: Bednarczuk Igor, Gorzkiewicz Tobiasz, Turek Kacper, Sikora Michał, Majchrowski Jan, Łuba Jakyb, Robiński Jan, Jaworski Jakub, Paczyński Robert, Wiraszka Piotr