Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców – Mistrzostwa Mazowsza

W piątek 21 października, w miejscowości Kamion koło Sochaczewa, uczniowie naszej Szkoły zdobyli brązowy medal Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii młodzież rocznik 2008/09.

Początkowo mimo odległego miejsca uczniowie naszej szkoły walczyli na każdej zmianie o lepsza pozycje wyjściowa. Dzięki zaangażowaniu i ogromnej waleczności udało się na 9 zmianie wyjść na trzecie miejsce, a na ostatniej nie oddać miejsca dającego brązowy medal. Po sukcesach w tej dyscypliny w młodszych kategoriach tym razem w starszej  udało wywalczyć się medal.

Skład ekipy:
Igor Bednarczuk, Robert Paczynski, Michal Sikora, Kacper Turek, Wojtek Paczosa, Jakub Luba, Jakub Jaworski, Jan Robiński, Jan Majchrowski, Tobiasz Gorzkiewicz.
Trener: Krzysztof Lizińczyk