Wyprawka do zerówki 2018/19

WYPRAWKA DZIECI W GRUPIE PRZEDSZKOLNEJ

w roku szkolnym 2018/2019

1. Dzienniczek ucznia – zeszyt 32 kartkowy w kratkę (wskazana sztywna okładka). Na pierwszej stronie imię i nazwisko dziecka, telefony, imiona i nazwiska rodziców. Dzienniczek dzieci noszą co dzień.

2. 2 zeszyty 16-kartkowe w linię,

2 zeszyty 16-kartkowe w kratkę

1 32-kartkowy gładki

3. Kredki ołówkowe.

4. Pastele OLEJNE, najlepiej Pentel.

5. Plastelina –  duże zbiorcze opakowanie na grupę lub 3 opakowania na osobę.

6. Papier: na grupę miesięcznie 2 ryzy papieru białego i 1 ryza papieru kolorowego

7. Duża podkładka śniadaniowa do lepienia z plasteliny

8. Piórnik, a w nim: ołówek (B lub HB), gumka do ścierania, nożyczki z zaokrąglonymi czubkami, temperówka z pojemnikiem

9. Klej – 3 pudełka klei w SZTYFCIE  na grupę

10. Teczka A4

11. Strój do wf-u w podpisanym worku: biała koszulka (podpisana np. w środku, np. na metce), czarne lub granatowe spodenki, buty wiązane, sportowe, z białą podeszwą, nieślizgające się.

12. Obuwie na zmianę do chodzenia po szkole.

13. Drugie śniadanie (najlepiej zapakowane w śniadaniówkę, która służy za talerz) dzieci jedzą w sali.

14. Dzieci dostają kluczyk do swojej szafki. Kluczyk powinien być na smyczy.

15. Podręcznik zakupujecie Państwo sami. W roku szkolnym 2018/2019 będziemy korzystać z pakietu Tropiciele wydawnictwa WSiP.

16. Szczoteczka, pasta, kubek – spakowane do kosmetyczki.

17. Komplet ubrania na zmianę w osobnym worku.

Wszystkie zeszyty, książki, przybory itp. muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

Grupa przedszkolna ma zapewnione śniadanie, obiad, podwieczorek.