Mistrzostwa Ursynowa w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci

W dniach 19-21 kwietnia odbyły się eliminacje WOM w mini piłce nożnej w kategorii dzieci (roczniki 2010 i młodsze). Nasze szkolne reprezentacje dziewcząt i chłopców spisały się bardzo dobrze i wygrały swoje turnieje. Dziewczynki w finale pokonały SP 340 3:1. Natomiast chłopcy w wielkim finale pokonali z SP 336 2:1. W turnieju chłopców wystąpiła w tym roku rekordowa liczba 16 szkół. Dziewczynki i chłopcy z SP 303 będą reprezentować Ursynów w finałach warszawskich.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie :

Sławczyk Domnika, Grzywaczewska Nina, Leśniak Barbara, Łysiuk Karina, Łysiuk Lidia, Sobiech Maria, Batóg Nikola, Libuszowska Karolina, Karsznia Aleksandra, Motyka-Radłowska Julia, Sienkiewicz Oliwia, Gryszpanowicz Łucja. Opiekunem był Bartłomiej Grabowski

Drużyna chłopców: Karlak Franek, Bykowski Oliwier, Lewandowski Bartosz, Szymaniak Igor, Wiłkomirski Filip, Walewski Grzegorz, Sienkiewicz Stanisław, Makowski Igor, Żołędowski Kaj, Pawlina Edgar, Gierszewski Jan, Majewski Adam, Rek Mikołaj.
Trenerem chłopców był Maciej Demich

20230420_132941