Mistrzostwa Ursynowa w sztafetowych biegach przełajowych

We wtorek odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach WOM. W kategorii dzieci rocznik 2011/ 2012 nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców zdobyły złote medale i będę reprezentować naszą dzielnicę w finałach warszawskich. W kategorii młodzież dziewczęta zajęły drugie, a chłopcy trzecie miejsce.

Skład dziewcząt w kategorii dzieci: Lena Dziedzic, Łucja Gryszpanowicz, Julia Jankowska, Maria Końska, Malwina Mastalerek, Maja Nesteruk, Alicja Rymarczuk, Dominika Sławczyk, Maria Sobiech, Zofia Szerszeń, Emilia Wojdak.

Skład dziewcząt w kategorii młodzież: Julia Bandurska, Antonina Borowiec, Helena Bykowska, Jagna Dzwonkiewicz, Klaudia Głowińska, Antonina Horbaty, Aleksandra Huszcza, Kaja Rymarczuk, Klara Stefańska, Aurelia Szejna, Aleksandra Wrocka.

Skład zespołu chłopców w kategorii dzieci: Wojciech Artemiuk, Jakub Woda, Tomasik Jan, Kacper Powrożnik, Adam Burza, Artur Ławiński, Adam Majewski, Krzysztof Urbanik, Jan Kieszczyński, Bruno Majcher.

W kategorii młodzież rocznikJakub Jaworski, Wojciech Bogusławski, Jan Gierszewski, Edgar Pawlina, Tomek Józko, Filip Wilkomirski, Jasik Tymoteusz, Bartosz Lewandowski, Grzegorz Walewski, Adam Rymer.

Trenerami naszych reprezentacji byli Aleksandra Wójciak, Krzysztof Lizińczyk i Maciej Demich. Gratulacje!

Sztafetowe biegi przełajowe