Prośba o pomoc dla Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom

Uwaga, zbieramy używaną odzież i zabawki dla podopiecznych Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom.

Przeznaczone są do tego celu, oznaczone pojemniki, które znajdują się przy wejściu w budynku na ul. Koncertowej 4 oraz Koncertowej 8.
Prośba o zabezpieczenie przed rozsypaniem i zapakowanie do pudełek lub worków drobnych zabawek, np. puzzli, klocków, itp.

Zebrana odzież jest segregowana według stopnia zużycia i przeznaczenia (osobno dla małych i starszych dzieci, letnie, zimowe, itd.). Następnie wybierane i rozsyłane są te ubrania, zabawki, które w danej chwili są potrzebne Podopiecznym Fundacji, czyli te, o które konkretnie prosili.
Pozostała odzież i zabawki trafiają do sprzedaży. Z pieniędzy w ten sposób zdobytych, Fundacja może zakupić leki, wózki inwalidzkie, aparaty słuchowe, czy opłacić rehabilitację chorym dzieciom.

W imieniu Podopiecznych Fundacji dziękujemy za wszystkie przekazane ubrania i zabawki.