Przejdź do treści

Nasi pływacy Mistrzami Ursynowa

• przez
W dniach 11-12.04.2024 odbyły się zawody dzielnicowe Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w pływaniu dzieci i młodzieży. W kategorii dzieci dziewcząt i chłopców uczestniczyło pięć szkół. Najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa 303 im. F. Chopina z końcowym wynikiem 332,72 dziewczęta i 316,21 chłopcy. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej uzyskała Szkoła Podstawowa nr 319, trzecie miejsce z wynikiem końcowym 368,34 dziewczęta i 373,46 chłopcy zajęła Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie. W sztafecie dziewcząt i chłopców wygrała🥇 Szkoła Podstawowa nr 303, drugie miejsce wywalczyła ze Szkoły Podstawowej nr 319, trzecie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 16.
W kategorii młodzieży startowały cztery szkoły. W klasyfikacji generalnej dziewcząt z łącznym czasem 278,59 i chłopców 259,32 zajęła🏆Szkoła Podstawowa 303 im. F. Chopina. Również w sztafecie dziewcząt i chłopców SP była niepokonana.
Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki na warszawskich finałach.