Finały WOM w sztafetowych biegach przełajowych

Wczoraj w Parku Skaryszewskim odbył się finał 58. Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych 🏃‍♀️🏃. Dzielnicę Ursynów reprezentowały aż trzy reprezentacje naszej szkoły.
W kategorii dzieci nasi chłopcy wywalczyli 🏆🥉 trzecie miejsce z wynikiem 00:16:41.
W kategorii młodzież z ogromną przewagą 🏆🥇wygrały dziewczęta, a po pechowym starcie sztafeta chłopców w wielkim stylu dotarła na metę z czasem 00:20:59, zdobywając 🏆🥇🏃‍♂️srebro. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy s SP 303 będą reprezentować Warszawę na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szklonej, które odbędą się w najbliższy poniedziałek 21 października w Komornicy.
Trenerami byli Krzysztof Lizińczyk i Maciej Demich
Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!
Skład drużyny dziewcząt: Stanisławiuk Maja, Mastalerek Malwina, Łysiuk Lidia, Łysiuk Karina, Kokoszka Paulina, Borowiec Antonina, Julia Jankowska
chłopcy kat. dzieci: Franciszek Wigurski, Jakub Woda, Jakub Komorowski, Wojciech Woźniak, Wojciech Wysokinski, Adam Berdyński, Bruno Majcher