
12 maja odbyły się warszawskie finały 58. edycji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w pływaniu. Reprezentanci naszej szkoły po raz kolejny zaprezentowali najwyższą formę, dostarczając nam mnóstwa powodów do dumy i dominując na stołecznej pływalni!
Znakomity start zanotowała reprezentacja chłopców, która po pasjonującej rywalizacji wywalczyła I miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów, zdobywając tytuł Mistrzów Warszawy! Ogromny sukces odniosły również nasze dziewczęta, które po pięknej walce stanęły na podium, zajmując drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.
Nasze wspaniałe zespoły wystąpiły w składach:
-
Reprezentacja dziewcząt (wicemistrzynie Warszawy): Matylda Błaszczyk, Lena Dziedzic, Hanna Figielska, Maja Jurzyk, Barbara Kardas, Aleksandra Kuźmicz, Maja Nesteruk, Martyna Serek, Natasza Staszewska.
-
Reprezentacja chłopców (mistrzowie Warszawy): Bartosz Golub, Aleks Grochala, Damian Kaszko, Wiktor Modzelewski, Kacper Popławski, Juliusz Stelmasiak, Borys Szulborski, Jan Tarnowski, Stanisław Wolski.
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodniczek, zawodników oraz kadry trenerskiej! Wasza ciężka praca na treningach i sportowa pasja owocują kolejnymi pucharami dla naszej szkoły. Jesteśmy z Was ogromnie dumni! 🏆🏊♂️🏊♀️
