Sportowa dominacja SP303

Ze względu na epidemię Sars-Cov-2 zeszłoroczna edycja Warszawskiej Olimpiady Młodzieży była bardzo skromna. Większość konkurencji nie była ukończona, a nawet rozegrana. Dlatego Szkolny Związek Sportowy podjął decyzję o zaniechaniu klasyfikacji szkół za rok szkolny 2020/2021.

W zamian za to utworzono klasyfikację WOM „Szkoły po reformie”. Obejmuje ona okres po wprowadzeniu reformy edukacji ( po likwidacji gimnazjów). Podliczone zostały wyniki LI, LII, LIII WOM  i finałów jesiennych LIV WOM. Zsumowano uzyskane przez szkoły punkty w kategoriach „dzieci”, „młodzież” i „licealiada”.

W kategorii „Młodzież” (klasy 6-8) SP 303 zdecydowanie zwyciężyła pozostałe szkoły i zajęła 1 miejsce.

W kategorii „Dzieci” (klasy 4-5) zajęliśmy 7 miejsce.

Po zsumowaniu punktów w obu kategoriach zajęliśmy 1 miejsce pokonując naszych stołecznych rywali.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorących udział w rywalizacji w ramach WOM oraz ich trenerom.