Przejdź do treści

Bal karnawałowy

  • przez

Był raz bal na sto par…

9 lutego, w ostatni czwartek przed feriami, odbyła się zabawa karnawałowa dla klas IV-VIII. Spotkać można było księżniczki, teletubisie, hiszpańskiego torreadora, Harrego Pottera i wiele, wiele innych znanych postaci. Za najciekawszy strój karnawałowy nagrody otrzymali Hania Opatowska (klasa 5a) oraz Jasiek Lewandowski (klasa 4e).

Oprócz tańców oraz zajadania pyszności odbyła się również znana wszystkim zabawa „krzesełka”, które u nas, ze względów bezpieczeństwa, zostały zamienione na kartki. Uczestnicy bardzo kreatywnie wykonywali zadania dając widzom wiele powodów do radości. Zwycięzcą „krzesełek” został Paweł Kupis z 8h.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się karaoke. Niestety z powodu ograniczonego czasu nie wszystkim chętnym udało się zaśpiewać. Spośród zaprezentowanych przyznano I miejsce wykonawcom z klasy 5a za piosenkę „Góry do góry”, II miejsce – dla solistki z klasy 4c, Małgosi Bartosiewicz, miejsce III dla grupy ósmoklasistów za piosenkę „Zielone 2”, którą rozruszali prawie wszystkich. Wyróżnienie natomiast dla Chłopców z klasy 8h za piosenkę szantową „Hiszpańskie dziewczyny”. Wszystkim wykonawcom serdecznie dziękujemy za uświetnienie zabawy! Brawa za odwagę!

Ogromne podziękowania dla:

– Dyrekcji – za umożliwienie zorganizowania zabawy;

– Wychowawców i Nauczycieli – za poświęcony czas i opiekę;

– Rodziców – za pomoc w przygotowaniu przekąsek oraz wsparcie przy zapewnieniu bezpieczeństwa;

– UCZESTNIKÓW – za wspaniałą zabawę!!!

 

Justyna Kunicka – opiekun SU

Członkowie Samorządu Uczniowskiego

bal4

Image 1 of 6

Skip to content